„Jestem tu, by modlić się o pokój” - we Włókach powstało pierwsze w Polsce i Europie Sanktuarium Świętego Szarbela
Włóki stały się miejscem szczególnego kultu. Decyzją ordynariusza diecezji bydgoskiej - bp. Krzysztofa Włodarczyka - świątynia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski została podniesiona do rangi diecezjalnego Sanktuarium Świętego Szarbela. To pierwsze tego typu sanktuarium nie tylko w Polsce, ale również w Europie.
Włóki stały się miejscem szczególnego kultu. Decyzją ordynariusza diecezji bydgoskiej - bp. Krzysztofa Włodarczyka - świątynia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski została podniesiona do rangi diecezjalnego Sanktuarium Świętego Szarbela. To pierwsze tego typu sanktuarium nie tylko w Polsce, ale również w Europie.
Warunki abonamentu
Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.
Uzyskaj dostęp do serwisu