![]() |
Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik 2026.06.28 22:28:20 |
Włóki stały się miejscem szczególnego kultu. Decyzją ordynariusza diecezji bydgoskiej - bp. Krzysztofa Włodarczyka - świątynia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski została podniesiona do rangi diecezjalnego Sanktuarium Świętego Szarbela. To pierwsze tego typu sanktuarium nie tylko w Polsce, ale również w Europie.