Abonament

Serwis prasowy Katolickiej Agencji Informacyjnej

Codzienny Serwis KAI zawiera kilkadziesiąt depesz agencyjnych, obejmujących wydarzenia z całego świata, ze szczególnym uwzględnieniem Polski oraz Watykanu. Cechują go:

  • wiarygodność - KAI przekazuje informacje z pierwszego źródła; jej usytuowanie bezpośrednio przy Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski umożliwia dostęp do informacji, jakich nikt nie posiada. KAI w sposób wiarygodny i kompetentny ukazuje stanowisko Kościoła we wszystkich ważnych kwestiach;
  • profesjonalizm - KAI respektuje klasyczne zasady warsztatu dziennikarskiego, łącząc to z wysoką kompetencją pracowników, specjalizujących się w problematyce religijnej i teologicznej;
  • uniwersalizm - KAI adresuje swoje serwisy zarówno do odbiorcy kościelnego jak i szeroko pojętych mediów świeckich.

 

Archiwum internetowe KAI

Stanowi ono integralną część naszego Serwisu i jest to największy zbiór informacji o Kościele oraz religii, zawierający ponad 400 tys. stale aktualizowanych informacji: depesz, opracowań problemowych, dokumentów kościelnych, wywiadów itp.

Odbiorcy

Odbiorcami naszych informacji jest ponad 80 redakcji prasowych, radiowych i telewizyjnych oraz innych odbiorców instytucjonalnych, zarówno kościelnych jak i świeckich.

Warunki abonamentu

Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę licencyjną, określającą zasady korzystania z Serwisu.

W ramach Serwisu KAI przygotowano następujące profile dostępowe:

MINIMALNY, w ramach którego Odbiorca może wskazać jeden adres e-mail, służący do logowania do Serwisu. W ramach tego profilu Odbiorca uzyskuje dostęp do bieżących Informacji oraz 7-dniowego archiwum.

PODSTAWOWY, w ramach którego Odbiorca może wskazać maksymalnie trzy adresy e-mail, służące do logowania do Serwisu. W ramach tego profilu Odbiorca uzyskuje dostęp do bieżących Informacji oraz 30-dniowego archiwum.

STANDARDOWY, w ramach którego Odbiorca może wskazać maksymalnie pięć adresów e-mail, służących do logowania do Serwisu. W ramach tego profilu Odbiorca uzyskuje dostęp do bieżących Informacji oraz 90-dniowego archiwum.

ROCZNY, w ramach którego Odbiorca może wskazać maksymalnie dziesięć adresów e-mail, służących do logowania do Serwisu. W ramach tego profilu Odbiorca uzyskuje dostęp do bieżących Informacji oraz archiwum obejmującego ostatnich 365 dni.

PEŁNY, w ramach którego Odbiorca może wskazać nielimitowaną liczbę adresów e-mail, służących do logowania do Serwisu. W ramach tego profilu Odbiorca uzyskuje dostęp do bieżących Informacji oraz całego archiwum Serwisu.

Szczegółowych informacji w sprawie zawarcia umowy i zasad abonamentu udziela Dział Marketingu i Sprzedaży.

Kontakt

 Katolicka Agencja Informacyjna
Dział Marketingu i Sprzedaży

Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa
tel.: +48 22 838 80 63
e-mail: marketing@ekai.pl, prenumerata@ekai.pl

Rafał Łączny
Dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży
tel: +48 698 690 315, e-mail: rlaczny@ekai.pl