Parcice: wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II do parafii Podwyższenia Krzyża Świętego

28 czerwca 2026 17:54
Parcice
Kraj Diecezje Diecezja Kaliska

– Prośmy św. Jana Pawła II, żeby pomógł nam dobrze przeżyć nasze życie. Święci przypominają, żebyśmy nie zatrzymali się na tym, co jest dzisiaj, ale pamiętali o drodze ku wieczności, żeby to, co dzisiaj doprowadziło nas do szczęśliwego końca w niebie, do zbawienia – mówił biskup kaliski Damian Bryl w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Parcicach. Do kościoła wprowadzono relikwie św. Jana Pawła II.

 

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.

Warunki abonamentu

Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.

Uzyskaj dostęp do serwisu