Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik
2026.06.28 22:35:31

Parcice: wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II do parafii Podwyższenia Krzyża Świętego

Link do depeszy: https://serwiskai.pl/depesza/682032/
Opublikowano: 28 czerwca 2026 17:54

– Prośmy św. Jana Pawła II, żeby pomógł nam dobrze przeżyć nasze życie. Święci przypominają, żebyśmy nie zatrzymali się na tym, co jest dzisiaj, ale pamiętali o drodze ku wieczności, żeby to, co dzisiaj doprowadziło nas do szczęśliwego końca w niebie, do zbawienia – mówił biskup kaliski Damian Bryl w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Parcicach. Do kościoła wprowadzono relikwie św. Jana Pawła II.

 

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.