Lublin: modlitwa za funkcjonariuszy Służby Więziennej

28 czerwca 2026 17:02
Lublin
Kraj Diecezje Archidiecezja Lubelska

W parafii św. Wojciecha w Lublinie podczas niedzielnej Mszy św. 28 czerwca modlono się w intencji funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej oraz ich rodzin. Eucharystia została odprawiona w przeddzień wspomnienia św. Pawła Apostoła, patrona Służby Więziennej w Polsce. Liturgii przewodniczył kapelan Aresztu Śledczego w Lublinie, ks. Grzegorz Draus.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.

Warunki abonamentu

Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.

Uzyskaj dostęp do serwisu