Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik
2026.06.28 22:37:39

Lublin: modlitwa za funkcjonariuszy Służby Więziennej

Link do depeszy: https://serwiskai.pl/depesza/682029/
Opublikowano: 28 czerwca 2026 17:02

W parafii św. Wojciecha w Lublinie podczas niedzielnej Mszy św. 28 czerwca modlono się w intencji funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej oraz ich rodzin. Eucharystia została odprawiona w przeddzień wspomnienia św. Pawła Apostoła, patrona Służby Więziennej w Polsce. Liturgii przewodniczył kapelan Aresztu Śledczego w Lublinie, ks. Grzegorz Draus.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.