![]() |
Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik 2026.06.28 22:37:39 |
W parafii św. Wojciecha w Lublinie podczas niedzielnej Mszy św. 28 czerwca modlono się w intencji funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej oraz ich rodzin. Eucharystia została odprawiona w przeddzień wspomnienia św. Pawła Apostoła, patrona Służby Więziennej w Polsce. Liturgii przewodniczył kapelan Aresztu Śledczego w Lublinie, ks. Grzegorz Draus.