Warszawa: Msza św. w intencji funkcjonariuszy Służby Więziennej z okazji ich święta
– Praca dla ludzi i z ludźmi, jaką wykonujecie, służy naszemu dobru wspólnemu, naszemu bezpieczeństwu, porządkowi, pokojowi i dobrze rozumianej wolności – mówił bp Wiesław Lechowicz, delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Służby Więziennej podczas Mszy św. z okazji święta Służby Więziennej. Eucharystia sprawowana była w katedrze polowej w Warszawie. Święto formacji przypada 29 czerwca, w uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Św. Paweł jest patronem Służby Więziennej.
Warunki abonamentu
Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.
Uzyskaj dostęp do serwisu