![]() |
Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik 2026.06.26 22:21:09 |
– Praca dla ludzi i z ludźmi, jaką wykonujecie, służy naszemu dobru wspólnemu, naszemu bezpieczeństwu, porządkowi, pokojowi i dobrze rozumianej wolności – mówił bp Wiesław Lechowicz, delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Służby Więziennej podczas Mszy św. z okazji święta Służby Więziennej. Eucharystia sprawowana była w katedrze polowej w Warszawie. Święto formacji przypada 29 czerwca, w uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Św. Paweł jest patronem Służby Więziennej.