Ekumeniczne spotkanie w domu biskupów łódzkich
Na spotkanie i wspólny obiad zaprosił kard. Konrad Krajewski duchownych z bratnich Kościołów chrześcijańskich. Wydarzenie odbyło się w domu biskupów łódzkich. - Stół łączy i jest okazją do podzielenia się swoją codziennością - radościami i troskami, które przeżywają Kościoły i ich duszpasterze w naszym mieście - mówił kard. Krajewski.
Warunki abonamentu
Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.
Uzyskaj dostęp do serwisu