![]() |
Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik 2026.06.24 08:07:15 |
Na spotkanie i wspólny obiad zaprosił kard. Konrad Krajewski duchownych z bratnich Kościołów chrześcijańskich. Wydarzenie odbyło się w domu biskupów łódzkich. - Stół łączy i jest okazją do podzielenia się swoją codziennością - radościami i troskami, które przeżywają Kościoły i ich duszpasterze w naszym mieście - mówił kard. Krajewski.