Bydgoszcz: niepełnosprawni w drodze do Matki, która uczy miłości
Kilkadziesiąt osób z niepełnosprawnościami wraz ze swoimi opiekunami uczestniczyło w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości. Pątnicy przeszli z parafii Świętej Trójcy do Katedry świętego Marcina i świętego Mikołaja, powierzając Maryi swoje intencje, prosząc o potrzebne łaski.
Kilkadziesiąt osób z niepełnosprawnościami wraz ze swoimi opiekunami uczestniczyło w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości. Pątnicy przeszli z parafii Świętej Trójcy do Katedry świętego Marcina i świętego Mikołaja, powierzając Maryi swoje intencje, prosząc o potrzebne łaski.
Warunki abonamentu
Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.
Uzyskaj dostęp do serwisu