Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik
2026.06.24 08:29:20

Bydgoszcz: niepełnosprawni w drodze do Matki, która uczy miłości

Link do depeszy: https://serwiskai.pl/depesza/681551/
Opublikowano: 17 czerwca 2026 17:16

Kilkadziesiąt osób z niepełnosprawnościami wraz ze swoimi opiekunami uczestniczyło w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości. Pątnicy przeszli z parafii Świętej Trójcy do Katedry świętego Marcina i świętego Mikołaja, powierzając Maryi swoje intencje, prosząc o potrzebne łaski.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.