Bydgoszcz: niepełnosprawni w drodze do Matki, która uczy miłości

17 czerwca 2026 17:16
Bydgoszcz
Kraj Diecezje Diecezja Bydgoska

Kilkadziesiąt osób z niepełnosprawnościami wraz ze swoimi opiekunami uczestniczyło w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości. Pątnicy przeszli z parafii Świętej Trójcy do Katedry świętego Marcina i świętego Mikołaja, powierzając Maryi swoje intencje, prosząc o potrzebne łaski.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.

Warunki abonamentu

Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.

Uzyskaj dostęp do serwisu