Skrzatusz: Diecezjalna Pielgrzymka Osób z Niepełnosprawnościami

17 czerwca 2026 7:48
Skrzatusz
Kraj Diecezje Diecezja Koszalińsko-kołobrzeska

– Naszą tegoroczną misją Caritas jest zachęcenie osób z niepełnosprawnościami, by były uczniami misjonarzami dobra – powiedział ks. Łukasz Bikun, dyrektor Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. 16 czerwca w Skrzatuszu odbyła się Diecezjalna Pielgrzymka Osób z Niepełnosprawnościami i ich rodzin. W wydarzeniu wzięło udział ok. 800 osób.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.

Warunki abonamentu

Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.

Uzyskaj dostęp do serwisu