Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik
2026.06.28 01:16:58

Skrzatusz: Diecezjalna Pielgrzymka Osób z Niepełnosprawnościami

Link do depeszy: https://serwiskai.pl/depesza/681516/
Opublikowano: 17 czerwca 2026 7:48

– Naszą tegoroczną misją Caritas jest zachęcenie osób z niepełnosprawnościami, by były uczniami misjonarzami dobra – powiedział ks. Łukasz Bikun, dyrektor Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. 16 czerwca w Skrzatuszu odbyła się Diecezjalna Pielgrzymka Osób z Niepełnosprawnościami i ich rodzin. W wydarzeniu wzięło udział ok. 800 osób.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.