![]() |
Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik 2026.06.28 01:16:58 |
– Naszą tegoroczną misją Caritas jest zachęcenie osób z niepełnosprawnościami, by były uczniami misjonarzami dobra – powiedział ks. Łukasz Bikun, dyrektor Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. 16 czerwca w Skrzatuszu odbyła się Diecezjalna Pielgrzymka Osób z Niepełnosprawnościami i ich rodzin. W wydarzeniu wzięło udział ok. 800 osób.