Modlitwa za abp. Józefa Kupnego w 13. rocznicę ingresu do archikatedry

17 czerwca 2026 7:42
Wrocław
Kraj Diecezje Archidiecezja Wrocławska

W archikatedrze wrocławskiej odbyły się uroczystości z okazji 13. rocznicy ingresu metropolity wrocławskiego abp. Józefa Kupnego. Podczas Eucharystii duchowieństwo i wierni z całej archidiecezji modlili się w intencji swojego pasterza, a także uczestniczyli w obrzędzie błogosławieństwa nowych lektorów i ceremoniarzy.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.

Warunki abonamentu

Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.

Uzyskaj dostęp do serwisu