![]() |
Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik 2026.06.28 01:35:55 |
W archikatedrze wrocławskiej odbyły się uroczystości z okazji 13. rocznicy ingresu metropolity wrocławskiego abp. Józefa Kupnego. Podczas Eucharystii duchowieństwo i wierni z całej archidiecezji modlili się w intencji swojego pasterza, a także uczestniczyli w obrzędzie błogosławieństwa nowych lektorów i ceremoniarzy.