Modlitwa za abp. Józefa Kupnego w 13. rocznicę ingresu do archikatedry
W archikatedrze wrocławskiej odbyły się uroczystości z okazji 13. rocznicy ingresu metropolity wrocławskiego abp. Józefa Kupnego. Podczas Eucharystii duchowieństwo i wierni z całej archidiecezji modlili się w intencji swojego pasterza, a także uczestniczyli w obrzędzie błogosławieństwa nowych lektorów i ceremoniarzy.
Warunki abonamentu
Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.
Uzyskaj dostęp do serwisu