Rokitno: Diecezjalna pielgrzymka Przyjaciół Paradyża
W sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej 7 czerwca odbędzie się pielgrzymka wspólnot „Przyjaciół Paradyża” z całej diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Założył je 35 lat temu śp. abp Józef Michalik, aby wspierać powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego, zwłaszcza osoby przygotowujące się do kapłaństwa w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.
Warunki abonamentu
Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.
Uzyskaj dostęp do serwisu