Rokitno: Diecezjalna pielgrzymka Przyjaciół Paradyża

6 czerwca 2026 8:24
Rokitno
Kraj Diecezje Diecezja Zielonogórsko-gorzowska

W sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej 7 czerwca odbędzie się pielgrzymka wspólnot „Przyjaciół Paradyża” z całej diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Założył je 35 lat temu śp. abp Józef Michalik, aby wspierać powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego, zwłaszcza osoby przygotowujące się do kapłaństwa w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.

Warunki abonamentu

Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.

Uzyskaj dostęp do serwisu