Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik
2026.06.24 10:43:10

Rokitno: Diecezjalna pielgrzymka Przyjaciół Paradyża

Link do depeszy: https://serwiskai.pl/depesza/680941/
Opublikowano: 6 czerwca 2026 8:24

W sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej 7 czerwca odbędzie się pielgrzymka wspólnot „Przyjaciół Paradyża” z całej diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Założył je 35 lat temu śp. abp Józef Michalik, aby wspierać powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego, zwłaszcza osoby przygotowujące się do kapłaństwa w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.