Abp Dubiel do srebrnych jubilatów kapłaństwa: Trzeba zawsze chodzić w obecności Pana
O tym, by zawsze chodzić w obecności Pana i Pana mieć zawsze w swoim umyśle i na swoim języku - mówił abp Kryspin Dubiel do tegorocznych srebrnych jubilatów kapłaństwa. Nuncjusz apostolski w Angoli oraz na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej przewodniczył dziękczynnej Eucharystii w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu.
Warunki abonamentu
Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.
Uzyskaj dostęp do serwisu