Abp Dubiel do srebrnych jubilatów kapłaństwa: Trzeba zawsze chodzić w obecności Pana

3 czerwca 2026 20:46
Przemyśl
Kraj Diecezje Archidiecezja Przemyska

O tym, by zawsze chodzić w obecności Pana i Pana mieć zawsze w swoim umyśle i na swoim języku - mówił abp Kryspin Dubiel do tegorocznych srebrnych jubilatów kapłaństwa. Nuncjusz apostolski w Angoli oraz na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej przewodniczył dziękczynnej Eucharystii w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.

Warunki abonamentu

Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.

Uzyskaj dostęp do serwisu