Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik
2026.06.28 00:42:55

Abp Dubiel do srebrnych jubilatów kapłaństwa: Trzeba zawsze chodzić w obecności Pana

Link do depeszy: https://serwiskai.pl/depesza/680832/
Opublikowano: 3 czerwca 2026 20:46

O tym, by zawsze chodzić w obecności Pana i Pana mieć zawsze w swoim umyśle i na swoim języku - mówił abp Kryspin Dubiel do tegorocznych srebrnych jubilatów kapłaństwa. Nuncjusz apostolski w Angoli oraz na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej przewodniczył dziękczynnej Eucharystii w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.