![]() |
Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik 2026.06.28 00:42:55 |
O tym, by zawsze chodzić w obecności Pana i Pana mieć zawsze w swoim umyśle i na swoim języku - mówił abp Kryspin Dubiel do tegorocznych srebrnych jubilatów kapłaństwa. Nuncjusz apostolski w Angoli oraz na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej przewodniczył dziękczynnej Eucharystii w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu.