Diecezja kielecka: ok. 600 dzieci spędzi wakacje z Caritas kielecką
Ponad 600 dzieci skorzysta w tym roku z wakacyjnego wypoczynku organizowanego przez Caritas kielecką. Zaplanowano pięć turnusów nad Bałtykiem, jeden w górach oraz pięć turnusów półkolonii. – Postaramy się dzieciom zapewnić maksimum wypoczynku w dobrych, bezpiecznych warunkach – mówi KAI ks. Krzysztof Banasik, zastępca dyrektora kieleckiej Caritas.
Warunki abonamentu
Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.
Uzyskaj dostęp do serwisu