Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik
2026.06.22 20:08:42

Diecezja kielecka: ok. 600 dzieci spędzi wakacje z Caritas kielecką

Link do depeszy: https://serwiskai.pl/depesza/681770/
Opublikowano: 22 czerwca 2026 14:55

Ponad 600 dzieci skorzysta w tym roku z wakacyjnego wypoczynku organizowanego przez Caritas kielecką. Zaplanowano pięć turnusów nad Bałtykiem, jeden w górach oraz pięć turnusów półkolonii. – Postaramy się dzieciom zapewnić maksimum wypoczynku w dobrych, bezpiecznych warunkach – mówi KAI ks. Krzysztof Banasik, zastępca dyrektora kieleckiej Caritas.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.