![]() |
Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik 2026.06.22 20:08:42 |
Ponad 600 dzieci skorzysta w tym roku z wakacyjnego wypoczynku organizowanego przez Caritas kielecką. Zaplanowano pięć turnusów nad Bałtykiem, jeden w górach oraz pięć turnusów półkolonii. – Postaramy się dzieciom zapewnić maksimum wypoczynku w dobrych, bezpiecznych warunkach – mówi KAI ks. Krzysztof Banasik, zastępca dyrektora kieleckiej Caritas.