Przewodniczący KEP złożył bp. Wilmerowi gratulacje z okazji ingresu do Katedry w Münster
Życzę Księdzu Biskupowi, aby nowe wyzwania, przed którymi dziś staje, podejmował z odwagą i ufnością, pozostając wiernym Ewangelii, posłusznym Kościołowi oraz nieustannie otwartym na działanie Ducha Świętego – napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Tadeusz Wojda SAC w liście gratulacyjnym do bp. Heinera Wilmera SCJ, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Niemiec, z okazji jego ingresu do Katedry w Münster.
Warunki abonamentu
Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.
Uzyskaj dostęp do serwisu