![]() |
Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik 2026.06.22 08:44:34 |
Życzę Księdzu Biskupowi, aby nowe wyzwania, przed którymi dziś staje, podejmował z odwagą i ufnością, pozostając wiernym Ewangelii, posłusznym Kościołowi oraz nieustannie otwartym na działanie Ducha Świętego – napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Tadeusz Wojda SAC w liście gratulacyjnym do bp. Heinera Wilmera SCJ, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Niemiec, z okazji jego ingresu do Katedry w Münster.