Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik
2026.06.22 08:44:34

Przewodniczący KEP złożył bp. Wilmerowi gratulacje z okazji ingresu do Katedry w Münster

Link do depeszy: https://serwiskai.pl/depesza/681723/
Opublikowano: 21 czerwca 2026 17:32

Życzę Księdzu Biskupowi, aby nowe wyzwania, przed którymi dziś staje, podejmował z odwagą i ufnością, pozostając wiernym Ewangelii, posłusznym Kościołowi oraz nieustannie otwartym na działanie Ducha Świętego – napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Tadeusz Wojda SAC w liście gratulacyjnym do bp. Heinera Wilmera SCJ, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Niemiec, z okazji jego ingresu do Katedry w Münster.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.