Jasna Góra: 45. Ogólnopolska pielgrzymka Rzemiosła
Na Jasnej Górze odbyła się 45. Pielgrzymka Rzemiosła Polskiego. Spotkanie zgromadziło przedstawicieli środowiska rzemieślniczego z całego kraju – mistrzów, uczniów, przedstawicieli izb i cechów. Mszy św. na jasnogórskim Szczycie przewodniczył bp Rafał Markowski. Biskup pomocniczy archidiecezji warszawskiej dziękował rzemieślnikom za wszystkie pokolenia, które tworzyły i tworzą środowiska rzemieślnicze i życzył, by prężnie się rozwijali, a dzięki swojemu zapałowi budowali dobrobyt Rzeczpospolitej.
Warunki abonamentu
Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.
Uzyskaj dostęp do serwisu