Jasna Góra: „W górę serca!” – 91. Poznańska Piesza Pielgrzymka

15 lipca 2025 16:13
Jasna Góra
Kraj Diecezje Archidiecezja Częstochowska Archidiecezja Poznańska

„W górę serca!” – z tą zachętą na Jasną Górę dotarli pątnicy 91. Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki. W tym roku przyszło 1300 osób, z tego ponad 400 pielgrzymów szło pierwszy raz. Największą frekwencją cieszyła się grupa młodzieżowa. Pątnicy prosili za Kościół, o nowe powołania, rodziny i o jedność w narodzie. Wielu z nich zostaje na jutrzejszy odpust Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.

Warunki abonamentu

Aby stać się odbiorcą Serwisu należy podpisać stosowną umowę z KAI. Po podpisaniu umowy odbiorca otrzyma dostęp do treści serwisu na stronie internetowej.

Uzyskaj dostęp do serwisu