Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik
2026.06.24 02:30:39

Bielsko-Biała: ponad 306 tys. zł dla hospicjum – finał 22. edycji „Pól Nadziei”

Link do depeszy: https://serwiskai.pl/depesza/681779/
Opublikowano: 22 czerwca 2026 18:22

Ponad 306 tys. zł zebrano podczas 22. edycji programu „Pola Nadziei” na rzecz Hospicjum św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Finał dorocznej akcji charytatywnej odbył się 22 czerwca w kościele NMP Królowej Polski, gdzie podczas nabożeństwa ekumenicznego dziękowano wszystkim zaangażowanym w pomoc dla osób terminalnie chorych. Uroczystość zakończyło wręczenie pucharów i podziękowań placówkom edukacyjnym uczestniczącym w programie.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.