![]() |
Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik 2026.06.22 08:54:39 |
W niedzielę 21 czerwca rodziny z całej Archidiecezji Lubelskiej po raz czwarty przybyły do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy na Dzień Rodzin Archidiecezji Lubelskiej. Spotkanie, przebiegające pod hasłem „Pokój Wam”, po raz kolejny objął patronatem abp Stanisław Budzik. Centralnym punktem dnia była Msza Święta z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich, której przewodniczył ks. dr Robert Wielądek, krajowy duszpasterz rodzin.