![]() |
Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik 2026.06.27 00:40:24 |
W seminarium Redemptoris Mater w Madrycie we wtorek 2 czerwca, odbyła się uroczystość zamknięcia etapu diecezjalnego procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego Sługi Bożej Carmen Hernández, współinicjatorki - wraz z Kiko Argüello - Drogi Neokatechumenalnej. Teraz sprawa może przejść do „fazy rzymskiej.”