![]() |
Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik 2026.06.25 12:45:46 |
Poruszające świadectwa, wspólna modlitwa oraz entuzjazm i radość z budowania żywego Kościoła towarzyszyły uczestnikom Dnia Wspólnoty Oazy Wielkiej Góry Oliwnej, który odbył się 31 lipca w sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej. W wydarzeniu wzięło kilkaset uczestników drugiego turnusu wakacyjnych rekolekcji Ruchu Światło-Życie organizowanych na terenie diecezji bielsko-żywieckiej. Eucharystii przewodniczył biskup pomocniczy diecezji bielsko-żywieckiej Piotr Greger. Duchowny podzielił się osobistym świadectwem związanym z własnym uczestnictwem w oazie.