Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik
2026.06.25 14:02:28

Rychwałd: oazowicze modlili się w sanktuarium na Żywiecczyźnie

Link do depeszy: https://serwiskai.pl/depesza/667484/
Opublikowano: 31 lipca 2025 18:44

Poruszające świadectwa, wspólna modlitwa oraz entuzjazm i radość z budowania żywego Kościoła towarzyszyły uczestnikom Dnia Wspólnoty Oazy Wielkiej Góry Oliwnej, który odbył się 31 lipca w sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej. W wydarzeniu wzięło kilkaset uczestników drugiego turnusu wakacyjnych rekolekcji Ruchu Światło-Życie organizowanych na terenie diecezji bielsko-żywieckiej. Eucharystii przewodniczył biskup pomocniczy diecezji bielsko-żywieckiej Piotr Greger. Duchowny podzielił się osobistym świadectwem związanym z własnym uczestnictwem w oazie.

Cała treść depeszy dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.