![]() |
Wygenerowane przez: Niezalogowany użytkownik 2026.06.27 00:28:21 |
Pod hasłem „Kobiety na drogach nadziei", w niedzielę, 25 maja, odbędzie się 6. Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet na Jasną Górę. „Przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej chcemy wypraszać dla wszystkich współczesnych kobiet łaskę nadziei płynącej z wiary" – napisał bp Wiesław Szlachetka, delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Kobiet wraz z Krajową Radą ds. Duszpasterstwa Kobiet, zapraszając na pielgrzymkę.