Serwis agencyjny
Czwartek, 5 października 2023 
0:27
Czwartek, 5 października 2023 
0:27

Serwisy

Serwis agencyjny KAI

KAI serwis agencyjnySerwis agencyjny Katolickiej Agencji Informacyjnej jest jedynym w Polsce religijnym serwisem prasowym, dostarczającym najnowsze informacje z Kościoła w Polsce i na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Stolicy Apostolskiej. Zamieszcza codziennie kilkadziesiąt przygotowanych przez profesjonalnych dziennikarzy depesz, analiz i wywiadów, z których systematycznie korzystają redakcje kościelnych i świeckich mediów. Szczegóły.

 

Portal eKAI

Portal eKAI

eKAI.pl to portal informacyjny, dzięki któremu każdy czytelnik ma codziennie – przez 7 dni w tygodniu – dostęp do najświeższych informacji z życia wiary, bezpośrednio u ich agencyjnego źródła. Nasz magazyn adresujemy nie tylko do osób wierzących, ale także do tych niezadeklarowanych religijnie lub niewierzących. Portal eKAI to jednak nie tylko bieżące wiadomości. Internauta znajdzie tu także kilka serwisów tematycznych. Wszystkie teksty zamieszczane na portalu eKAI.pl chronione są prawem autorskim. Jeżeli chcieliby Państwo wykorzystywać je w pracy redakcyjnej bądź wykupić prawo do publikacji materiałów w internecie, czasopiśmie czy radiu, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży i Marketingu.

Internetowy Dziennik Katolicki

Internetowy Dziennika Katolicki KAI

Internetowy Dziennik Katolicki to wirtualny dziennik, wysyłany pocztą elektroniczną dwa razy dziennie. Poranna edycja IDK zawiera przegląd świeckiej i religijnej prasy, natomiast wieczorne wydanie to panorama religijnych wydarzeń dnia: z Polski, świata i Stolicy Apostolskiej. Zawiera informacje Radia Watykańskiego oraz zagranicznych, renomowanych agencji. W IDK nie brakuje aktualnych komentarzy znanych postaci Kościoła i życia publicznego.

POPE2016.pl

Serwis Papieski POPE2016

Archiwalny dwujęzyczny serwis specjalny dla mediów, przygotowany we współpracy z Polską Agencją Prasową z okazji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 i wizyty papieża Franciszka w Polsce. Dzięki portalowi POPE2016 dziennikarze z całego świata, relacjonujący lipcową wizytę papieża Franciszka, w jednym miejscu mieli dostęp do informacji o tej pielgrzymce, Ojcu Świętym, o Polsce, jej władzach, a także o tradycji, kulturze, dorobku naukowym czy przyrodzie. Mimo, że redakcja serwisu zakończona została 16 września 2016 r., to ciągle stanowi on bazę rzetelnych i opiniotwórczych artykułów o historii polskiego Kościoła, świętych, sanktuariach, duchowieństwie, ważnych postaciach historycznych i współczesnych.

Dziedzictwo

Kultura, tradycja, duchowość - portal Dziedzictwo eKAI

Portal Dziedzictwo, przygotowany w ramach programu operacyjnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Obserwatorium kultury”, zrealizowany został w latach 2005-2007. Ma na celu przybliżanie pamięci o dziedzictwie kulturowym i duchowym oraz kształtowanie tożsamości narodowej. Archiwalny serwis jest swoistą bazą danych dotyczącą dziedzictwa duchowego i religijnego Polski. Dzięki zwięzłym i rzetelnym opisom zabytków, miejsc kultu i wydarzeń, portal ciągle jest źródłem wiedzy o polskiej religijności, kulturze i tradycji.

Twitter - śledź nas