Serwis agencyjny
Czwartek, 5 października 2023 
1:47
Czwartek, 5 października 2023 
1:47

Centrum Medialne

Oferta

Katolicka Agencja Informacyjna ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu konferencji prasowych, briefingów i spotkań dla mediów. Odpowiadała za przygotowanie i obsługę medialną wielu ogólnopolskich i międzynarodowych wydarzeń, m.in. pielgrzymek papieskich, Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016, Zjazdów Gnieźnieńskich, głównych obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski, a także licznych kongresów, gal i debat.

Jako jedyna w kraju religijna agencja pasowa, utrzymujemy stały zawodowy kontakt z kilkoma tysiącami dziennikarzy – katolickich i świeckich mediów – zajmujących się kościelnymi, społecznymi i kulturalnymi zagadnieniami. Mamy również łączność ze wszystkimi kościelnymi instytucjami, wspólnotami i parafiami, a także osobami duchownymi i świeckimi, zaangażowanymi w życie parafialne.

Przy użyciu nowoczesnych technik masowej komunikacji organizujemy również wideokonferencje i transmisje na żywo, dostępne na platformach społecznościowych, m.in. Facebook, YouTube, portalu eKAI, a także stronie Klienta. Dzięki profesjonalnemu wsparciu naszego zespołu, każde wydarzenie medialne – zarówno organizowane w gmachu Sekretariatu Episkopatu Polski, jak i w przestrzeni miejskiej, jest skutecznym narzędziem promocji licznych inicjatyw i nowych projektów.

Cennik

Cennik usług KAI w formacie PDF.

Kontakt

 Katolicka Agencja Informacyjna 
Dział Marketingu i Sprzedaży

Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa

tel: +48 22 838 80 63

e-mail: marketing@ekai.pl

 

Rafał Łączny

Dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży

tel: +48 698 690 315, e-mail: rlaczny@ekai.pl

Kamil Starczyk

Młodszy specjalista ds. konferencji i eventów

tel: +48 881 921 746, e-mail: kstarczyk@ekai.pl

 

Twitter - śledź nas